עורך דין גרמני

 
מעוניינים להוציא דרכון גרמני? אתם עומדים לקבל ירושה מגרמניה? רוצים לרכוש נכס במדינה זו? רוצים להקים שם חברה או לפתוח שם עסק? אם כך, ייתכן ואתם זקוקים לעורך דין , הבקיא היטב הן בדין הגרמני והן בדין הישראלי, שיהיה נגיש לכם ומדבר את שפתכם.
 
עו"ד ד"ר יובל חן סיים 6 שנות לימודי משפטים בגרמניה (אוניברסיטת מנהיים), שנתיים התמחות בבימ"ש מחוזי בגרמניה ו-5 שנים עבודת דוקטורט במשפטים. הוא בעל תואר ד"ר למשפטים מאוניברסיטת פרנקפורט, בקיא בדין הגרמני, ומייצג שורה של לקוחות בפעילותם הענפה בגרמניה. בנוסף, עו"ד ד"ר חן עורך חוות דעת רבות וזמין לייעוץ מקצועי במגוון נושאים.
 

עורך דין גרמני - ישראל גרמניה

 
שתי המדינות מקיימות קשרים הדוקים בכל הרמות, החל מהרמה הכלכלית, דרך הרמה החברתית ועד לקשרים ביטחוניים ענפים. בשל הקשר ההדוק הזה, מתעוררות שאלות משפטים שונות, הדורשות מענה מקצועי של עורך דין שמכיר היטב את העולם המשפטי של שתי המדינות. את המענה הזה תמצאו במשרדו של עו"ד ד"ר יובל חן.
 

השבת רכוש יהודי

 
נושא השואה הוא פצע פתוח ומדמם בקשר הישראלי-גרמני, ועד היום עולות שאלות רבות בנוגע לרכוש רב שהוחרם ונגנב מיהודי גרמניה בתקופת מלחמת העולם השנייה. עו"ד ד"ר חן עוסק בתחום השבת רכוש של יהודי גרמניה שנספו בשואה ומנהל מאות תיקים של יורשים רבים מרחבי העולם.
 

דרכון גרמני

 
אזרחות גרמנית מקנה לבעליה אזרחות אירופית, כאשר המשמעות היא חופש תעסוקה, שהייה ולימוד. ישראלים הרוצים לממש את זכותם להוצאת דרכון גרמני, מוזמנים לפנות למשרד עו"ד ד"ר חן ע"מ לבחון את זכאותם לקבלת דרכון גרמני.

עו"ד ד"ר חן עובד באופן ישיר עם המחלקה האחראית על כך בגרמניה ועד עתה טיפל בהצלחה באלפי בקשות לדרכון גרמני. הוא התראיין על כך מספר פעמים בערוצי הטלוויזיה 10 ו-22.